Mecz pomiędzy Lech Poznań II i Motor Lublin zakończony wynikiem 0-3 na stadionie Stadion Amiki Wronki dnia 2021-09-11 11:00

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lech Poznań II oraz Motor Lublin wynik to . Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2021-09-11 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Amiki Wronki odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 8. Zmierzyły się Lech Poznań II i Motor Lublin.

Gole strzelali: M. Fidziukiewicz 40' 0-1 A. Najemski 50' 0-2 M. Fidziukiewicz 74' 0-3

Żółte kartki Lech Poznań II: A. Laskowski 14' M. Pingot 59'

Żółte kartki Motor Lublin: T. Swedrowski 25' A. Najemski 53'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznań II stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Bełchatów i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Motor Lublin z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Pogoń Grod. Mazowiecki.

W dzisiejszych czasach fani futbolu śledzą starcia, które startują w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. A. Laskowski T. Swedrowski raz za razem zapewniają fantastycznym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne sytuacje na faul, widowiskowe asysty czy bramki, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami z ligi są nader nieustępliwe, nie często bywa, że potyczki nas nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi II Liga - East i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Lech Poznań II oraz Motor Lublin w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Amiki Wronki.