Mecz Motor Lublin kontra Garbarnia Kraków na stadionie Arena Lublin dnia 2021-09-18 15:00: wynik 3-0

W dniu 2021-09-18 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 9 pomiędzy Motor Lublin a Garbarnia Kraków.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Motor Lublin a Garbarnia Kraków wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: W. Błyszko 11' 1-0 M. Fidziukiewicz 60' 2-0 M. Firlej 90' 3-0

Żółte kartki Motor Lublin: P. Kusinski 83'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: D. Morys 73' D. Morys 86' 90'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków: D. Morys 86'

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Motor Lublin stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Powiśle Dzierzgoń oraz Lech Poznań II.

Oddani fani śledzą ciekawe potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak P. Kusinski D. Morys raz za razem zaserwowały kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami bywają zajadłe, nie często okazuje się, że są to spotkania statyczne. Często obserwujemy wyjątkowe asysty czy gole, ostre faule, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego powodu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Motor Lublin i Garbarnia Kraków jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Arena Lublin.