Spotkanie Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice zakończone wynikiem 0-0

Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice, wynik końcowy 0-0. Dnia 2021-10-02 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin i Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Motor Lublin a Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Motor Lublin: T. Swedrowski 45' M. Firlej 90'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Mikolajczyk 59'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Motor Lublin zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą starcia ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. T. Swedrowski M. Mikolajczyk nieprzerwanie gwarantują własnym wiernym entuzjastom wiele niesamowitych emocji. Regularnie obserwujemy nieczyste faule, wspaniałe asysty czy bramki, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy graczami są zajadłe, rzadko bywa, że są to potyczki nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi II Liga - East i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Motor Lublin oraz Chojniczanka Chojnice oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Arena Lublin.