Mecz Kalisz vs Motor Lublin zakończony wynikiem 0-0

Kalisz vs Motor Lublin 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Kalisz oraz Motor Lublin wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2021-10-09 16:00 na stadionie Stadion OSRiR rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Kalisz i Motor Lublin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Kalisz: T. Segura 65' N. Zawistowski 83'

Żółte kartki Motor Lublin: C. Polak 23' C. Polak 78' M. Firlej 90'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Motor Lublin: C. Polak 78'

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Kalisz zmierzy się już z Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Motor Lublin z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda i Pogoń Siedlce.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące poczynania w lidze II Liga - East. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak T. Segura C. Polak niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami bywają nader zażarte, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że spotkania nudzą. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskie ligi II Liga - East. Kalisz oraz Motor Lublin jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion OSRiR.