Na stadionie Arena Lublin dnia 2021-10-16 16:00 miało miejsce spotkanie Motor Lublin kontra Wigry Suwałki - końcowy wynik 1-1

W dniu 2021-10-16 16:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 13 pomiędzy Motor Lublin a Wigry Suwałki.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Motor Lublin i Wigry Suwałki wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: K. Michalski 18' 0-1 K. Ropski 90' 1-1

Żółte kartki Motor Lublin: C. Polak 19' M. Cichocki 34' K. Rozmus 45' A. Najemski 67'

Żółte kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Motor Lublin zmierzy się już z Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stal Rzeszów natomiast Wigry Suwałki podejmie Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków.

Wierni kibice śledzą fascynujące potyczki w lidze II Liga - East. Uzdolnione futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi C. Polak nader często zaserwowały wspaniałym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zagorzałe, rzadko zdarza się, iż są to mecze usypiające. Nieustannie obserwujemy ostre sytuacje z faulem, spektakularne gole oraz asysty dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe lubianej ligi II Liga - East. Motor Lublin i Wigry Suwałki oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Arena Lublin.