Mecz Sokół Ostróda - Motor Lublin zakończony wynikiem 1-1 dnia 2021-10-23 13:00 na stadionie Stadion Sokoła Ostróda

Dnia 2021-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Sokoła Ostróda rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Sokół Ostróda oraz Motor Lublin.

Pierwsza część spotkania między Sokół Ostróda a Motor Lublin zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: D. Stępień 44' 1-0 P. Ceglarz 50' 1-1

Żółte kartki Sokół Ostróda: D. Stepien 42' A. Lias Montero 51'

Żółte kartki Motor Lublin: M. Cichocki 31' F. Wojcik 84'

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sokół Ostróda zmierzy się już z Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II oraz Garbarnia Kraków a Motor Lublin z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Radunia Stężyca.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak D. Stepien M. Cichocki wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo emocji. Niesamowite zmagania między piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż mecze nie są interesujące. Ustawicznie natrafiamy na ostre faule zakończone czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty i gole dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Sokół Ostróda oraz Motor Lublin z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Sokoła Ostróda.