Spotkanie między Motor Lublin oraz Stal Rzeszów dnia 2021-10-31 15:00: 0-2

Motor Lublin kontra Stal Rzeszów 0-2. Dnia 2021-10-31 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin oraz Stal Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania między Motor Lublin a Stal Rzeszów wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: R. Mustafaev 39' 0-1 D. Michalik 77' 0-2

Żółte kartki Motor Lublin: A. Najemski 28' M. Cichocki 45' R. Krol 72'

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Oleksy 3' K. Danielewicz 37' D. Marczuk 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Motor Lublin stawi czoła Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków natomiast Stal Rzeszów zmierzy się z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Garbarnia Kraków.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak A. Najemski P. Oleksy raz za razem sprawiają wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo wrażeń. Walki między drużynami są niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że zmagania przynudzają. Zdarzają się wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Motor Lublin oraz Stal Rzeszów oraz ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Arena Lublin.