Spotkanie Motor Lublin vs Wisła Puławy zakończone wynikiem 4-1

Motor Lublin vs Wisła Puławy, wynik końcowy 4-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Motor Lublin a Wisła Puławy wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2021-11-13 16:30 na stadionie Arena Lublin odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin i Wisła Puławy.

Gole strzelali: B. Bartosiak 3' 0-1 M. Fidziukiewicz 24' 1-1 M. Fidziukiewicz 55' 2-1 P. Ceglarz 78' 3-1 M. Firlej 90' 4-1

Żółte kartki Motor Lublin: P. Ceglarz 14' P. Moskwik 32'

Żółte kartki Wisła Puławy: B. Bartosiak 39'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Motor Lublin stawi czoła Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków.

Bardzo często fani śledzą poczynania ligi II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze jak P. Ceglarz B. Bartosiak nierzadko zagwarantowały swoim wiernym miłośnikom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Nieustannie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, zapadające w pamięć asysty czy gole, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania między piłkarzami bywają niezwykle zagorzałe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż spotkania przynudzają. Z tego powodu warto przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Motor Lublin oraz Wisła Puławy oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Arena Lublin.