Motor Lublin kontra Znicz Pruszków, wynik spotkania 1-1

Motor Lublin kontra Znicz Pruszków, wynik końcowy 1-1. W dniu 2021-11-20 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Motor Lublin a Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Motor Lublin i Znicz Pruszków wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: D. Sędzikowski 14' 1-0 J. Ostrowski 63' 1-1

Żółte kartki Motor Lublin:

Żółte kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Motor Lublin stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Śląsk Wrocław II a Znicz Pruszków podejmie Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Garbarnia Kraków.

Liczni fani z zapałem śledzą starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak niejednokrotnie zapewniły wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się bardzo nieustępliwe, rzadko okazuje się koniec końców, że są to zmagania drętwe. Zdarzają się wyśmienite gole czy asysty, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East. Motor Lublin i Znicz Pruszków i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Arena Lublin.