Mecz Ruch Chorzów vs Motor Lublin dnia 2021-11-26 17:05: końcowy wynik 0-0

Ruch Chorzów vs Motor Lublin, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Ruch Chorzów a Motor Lublin wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-11-26 17:05 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów oraz Motor Lublin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Sikora 90'

Żółte kartki Motor Lublin: Vitinho 35' Vitinho 37' P. Kusinski 72'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Motor Lublin: Vitinho 37'

Główny arbiter spotkania to M. Korpalski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów stanie naprzeciw Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Bełchatów oraz Lech Poznań II. Kolejno natomiast Motor Lublin z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące drużyny futbolowe oraz piłkarze jak P. Sikora Vitinho częstokroć zagwarantowały wspaniałym miłośnikom futbolu mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Natrafiamy na niezwykłe gole czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami są zajadłe, rzadko bywa, że mecze nas nudzą. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich ioglądać mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Ruch Chorzów i Motor Lublin jak ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.