Motor Lublin kontra Śląsk Wrocław II, wynik meczu: 2-0

Pierwsza połowa meczu między Motor Lublin oraz Śląsk Wrocław II zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2021-12-05 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin i Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: D. Sedzikowski 20' 1-0 M. Fidziukiewicz 43' 2-0

Żółte kartki Motor Lublin:

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: S. Michalski 4' P. Calinski 46'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Motor Lublin stawi czoła Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Olimpia Elbląg natomiast Śląsk Wrocław II z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków.

Dzisiaj oddani fani futbolu z zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze jak S. Michalski nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo emocji. Obserwujemy wyjątkowe bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki między drużynami piłkarskimi bywają zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż są to widowiska nudne. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska piłkarskie ligi II Liga - East i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Motor Lublin oraz Śląsk Wrocław II oraz ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Arena Lublin.