Na obiekcie Arena Lublin dnia 2022-03-05 15:00 odbył się mecz Motor Lublin - Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 1-0

Motor Lublin - Pogoń Siedlce 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Motor Lublin a Pogoń Siedlce zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-03-05 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Motor Lublin oraz Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: T. Swędrowski 51' 1-0

Żółte kartki Motor Lublin: W. Blyszko 64'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Przybecki 81'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny sędzia meczu - M. Myszka. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Motor Lublin zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Bełchatów oraz Lech Poznań II. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Garbarnia Kraków.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą fascynujące poczynania w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze jak W. Blyszko M. Przybecki nieustannie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się, że spotkania przynudzają. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East. Motor Lublin i Pogoń Siedlce jak ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Arena Lublin.