Motor Lublin vs Olimpia Elbląg, wynik spotkania 1-0

Motor Lublin vs Olimpia Elbląg 1-0. W dniu 2022-03-12 15:00 na stadionie Arena Lublin rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Motor Lublin oraz Olimpia Elbląg.

Pierwsza połowa spotkania między Motor Lublin i Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: D. Sędzikowski 88' 1-0

Żółte kartki Motor Lublin: F. Wojcik 43' J. Kosecki 67'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: L. Sarnowski 61' P. Kurbiel 64'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Motor Lublin zmierzy się już z Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II oraz Garbarnia Kraków a Olimpia Elbląg z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Bełchatów oraz Radunia Stężyca.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa kibiców z zapałem śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak F. Wojcik L. Sarnowski raz za razem zapewniają wyśmienitym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Cieszące oko walki między zawodnikami bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż są to spotkania usypiające. Obserwujemy książkowe asysty i bramki, nieprzepisowe faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Motor Lublin i Olimpia Elbląg i ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Arena Lublin.