Mecz Garbarnia Kraków vs Motor Lublin, wynik 0-1

Pierwsza połowa meczu między Garbarnia Kraków oraz Motor Lublin zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-04-04 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Garbarnia Kraków oraz Motor Lublin.

Gole strzelali: M. Fidziukiewicz 39' 0-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Feliks 79'

Żółte kartki Motor Lublin: J. Swiecinski 68' J. Kosecki 68' M. Fidziukiewicz 80'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Myszka. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Garbarnia Kraków stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Pogoń Grod. Mazowiecki natomiast Motor Lublin z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Wigry Suwałki.

Wierni kibice śledzą pasjonujące starcia w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak M. Feliks J. Swiecinski nieprzerwanie gwarantują wspaniałym fanom mnóstwo emocji. Obserwujemy bezlitosne faule, książkowe asysty czy bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między drużynami okazują się bardzo nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, że potyczki przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi II Liga - East oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Garbarnia Kraków oraz Motor Lublin z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.