Na obiekcie Stadion Miejski Chojnice miało miejsce spotkanie między Chojniczanka Chojnice i Motor Lublin zakończone wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Chojniczanka Chojnice i Motor Lublin wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-04-16 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Chojniczanka Chojnice i Motor Lublin.

Gole strzelali: T. Mikołajczak 26' 1-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Klichowicz 44' T. Mikolajczak 53' M. Cegielka 76' M. Mikolajczyk 88' D. Byrtek 90'

Żółte kartki Motor Lublin: T. Kolbon 33' T. Swedrowski 54'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia spotkania to D. Krumplewski. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Motor Lublin podejmie Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak M. Klichowicz T. Kolbon nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między drużynami futbolowymi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że zmagania przynudzają. Zdarzają się nieczyste faule, przechodzące do historii bramki i asysty dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East. Chojniczanka Chojnice i Motor Lublin i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.