Spotkanie Motor Lublin kontra Kalisz zakończone wynikiem 1-0 dnia 2022-04-23 15:00

W dniu 2022-04-23 15:00 na stadionie Arena Lublin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Motor Lublin oraz Kalisz.

Po pierwszej połowie spotkania między Motor Lublin a Kalisz wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: T. Swędrowski 50' 1-0

Żółte kartki Motor Lublin: D. Mandricenco 29' J. Swiecinski 38' S. Madejski 90' R. Krol 90'

Żółte kartki Kalisz: M. Gawlik 58' A. Kaszuba 73'

Czerwone kartki Kalisz:

Główny sędzia spotkania to M. Jenda. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Motor Lublin zmierzy się już z Wigry Suwałki, następne spotkania z drużynami Sokół Ostróda oraz Stal Rzeszów a Kalisz podejmie Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Garbarnia Kraków.

Coraz częściej oddani kibice z dużym zapałem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo D. Mandricenco M. Gawlik nierzadko zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne asysty czy gole, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Zmagania między graczami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż widowiska nas męczą. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych orazprzeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Motor Lublin oraz Kalisz w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Arena Lublin.