Mecz Motor Lublin - Sokół Ostróda, wynik końcowy 5-0

Motor Lublin - Sokół Ostróda wynik 5-0. W dniu 2022-05-01 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin oraz Sokół Ostróda.

Po pierwszej połowie meczu między Motor Lublin a Sokół Ostróda wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-0.

Gole strzelali: P. Ceglarz 6' 1-0 A. Ryczkowski 22' 2-0 T. Kołbon 77' 3-0 D. Sędzikowski 78' 4-0 M. Fidziukiewicz 89' 5-0

Żółte kartki Motor Lublin: A. Najemski 18'

Żółte kartki Sokół Ostróda: K. Turek 20' E. Dzieciol 49' E. Dzieciol 65'

Czerwone kartki Sokół Ostróda: E. Dzieciol 65'

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szrek. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Motor Lublin stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca oraz Wisła Puławy. Kolejno natomiast Sokół Ostróda podejmie Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Garbarnia Kraków.

Wierni fani futbolu śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych zawodników drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak A. Najemski K. Turek stale gwarantują kapitalnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie natrafiamy na przepiękne bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki między drużynami okazują się niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż są to zmagania nudne. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Motor Lublin i Sokół Ostróda oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Arena Lublin.