Dnia 2022-04-27 15:15 na stadionie Stadion Miejski miał miejsce mecz Wigry Suwałki kontra Motor Lublin zakończony wynikiem 3-2

Wigry Suwałki kontra Motor Lublin 3-2. W dniu 2022-04-27 15:15 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 30 pomiędzy Wigry Suwałki a Motor Lublin.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wigry Suwałki i Motor Lublin zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: M. Żebrakowski 43' 1-0 M. Firlej 45' 1-1 M. Żebrakowski 60' 2-1 T. Swędrowski 66' 2-2 P. Moskwik 90' 3-2

Żółte kartki Wigry Suwałki: T. Lewandowski 25' L. Boguslawski 33'

Żółte kartki Motor Lublin: K. Rozmus 18' T. Kolbon 85'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Kiełczewski. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Wigry Suwałki stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Pogoń Grod. Mazowiecki natomiast Motor Lublin podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy.

Wierni kibice futbolu śledzą starcia w lidze II Liga - East. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze jak T. Lewandowski K. Rozmus nieprzerwanie gwarantują wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to widowiska usypiające. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Wigry Suwałki i Motor Lublin jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.