Garbarnia Kraków vs Motor Lublin, wynik spotkania - 2-2

Garbarnia Kraków vs Motor Lublin 2-2. W dniu 2022-07-17 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 1. Zmierzyły się ze sobą Garbarnia Kraków i Motor Lublin.

Pierwsza część spotkania między Garbarnia Kraków oraz Motor Lublin zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: D. Nakrošius 9' 0-1 A. Żak 28' 1-1 P. Ceglarz 32' 1-2 A. Żak 67' 2-2

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Kardas 31' K. Kuczak 76' A. Zak 89'

Żółte kartki Motor Lublin: J. Staszak 20' M. Zebrakowski 48' J. Staszak 74' P. Kusinski 86'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Motor Lublin: J. Staszak 74'

Główny arbiter spotkania to D. Gawęcki. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Garbarnia Kraków zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Motor Lublin z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Jastrzębie.

Liczna grupa fanów śledzi starcia w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak M. Kardas J. Staszak raz za razem serwują wyborowym kibicom mnóstwo przeżyć. Trafiamy na spektakularne gole oraz asysty, ostre sytuacje na faul zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Cieszące oko zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się nader zażarte, nie często zdarza się definitywnie, że są to zmagania usypiające. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Garbarnia Kraków oraz Motor Lublin w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.