Spotkanie Górnik Polkowice kontra Motor Lublin, wynik końcowy 2-0

Pierwsza część spotkania między Górnik Polkowice a Motor Lublin zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-07-30 16:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się mecz piłkarski ligi II Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Górnik Polkowice a Motor Lublin.

Gole strzelali: A. Hafez 36' 1-0 S. Kiebzak 86' 2-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Burka 8' S. Kiebzak 32' K. Fryzowicz 76'

Żółte kartki Motor Lublin: P. Kusinski 44' E. Yohannes Kahsay 73'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Stomil Olsztyn a Motor Lublin podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce.

Coraz częściej wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle ciekawe starcia, które odbywają się w lidze II Liga. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak D. Burka P. Kusinski wielokrotnie zapewniają kapitalnym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Wspaniałe zmagania między graczami są niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że potyczki męczą. Zdarzają się wyjątkowe bramki czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga. Górnik Polkowice oraz Motor Lublin i ich udział w lidze II Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.