Spotkanie Jastrzębie vs Motor Lublin, wynik końcowy 2-0

W dniu 2022-08-06 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 4 pomiędzy Jastrzębie a Motor Lublin.

Po pierwszej połowie meczu między Jastrzębie oraz Motor Lublin wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: D. Stanclik 41' 1-0 D. Stanclik 55' 2-0

Żółte kartki Jastrzębie: D. Szkudlarek 27' P. Lech 78'

Żółte kartki Motor Lublin: K. Rozmus 29' R. Krol 30' P. Budzynski 53'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter meczu - D. Kryvushkin. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Jastrzębie stawi czoła Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Kalisz i Radunia Stężyca natomiast Motor Lublin zmierzy się z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn.

Fani z entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi D. Szkudlarek K. Rozmus systematycznie gwarantują wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite potyczki między drużynami są niezwykle zażarte, rzadko bywa definitywnie, iż spotkania przynudzają. Ustawicznie obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, wyśmienite gole czy asysty, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Jastrzębie oraz Motor Lublin oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.