Motor Lublin vs Kalisz, wynik meczu 0-3

Motor Lublin vs Kalisz zakończony wynikiem 0-3. W dniu 2022-08-10 17:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Motor Lublin oraz Kalisz.

Po pierwszej połowie spotkania między Motor Lublin i Kalisz wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: P. Giel 5' 0-1 M. Gawlik 12' 0-2 M. Gawlik 67' 0-3

Żółte kartki Motor Lublin: D. Sedzikowski 29' M. Gasior 55' E. Yohannes Kahsay 77'

Żółte kartki Kalisz: D. Kaminski 56' M. Gawlik 61' M. Borecki 85' W. Smolinski 89'

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Motor Lublin stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Polonia Środa. Kolejno natomiast Kalisz zmierzy się z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Widzew Łódź.

Liczni kibice śledzą fascynujące potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak D. Sedzikowski D. Kaminski stale zapewniają wyśmienitym fanom wiele wspaniałych wrażeń. Niesamowite zmagania między piłkarzami są zażarte, rzadko okazuje się, iż mecze przynudzają. Systematycznie obserwujemy niezwykłe asysty oraz bramki, nieczyste faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East. Udział takich zespołów jak Motor Lublin i Kalisz w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Arena Lublin.