Dnia 2022-08-14 15:00 miał miejsce mecz Pogoń Siedlce kontra Motor Lublin: 2-1

Pierwsza część spotkania między Pogoń Siedlce a Motor Lublin zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-08-14 15:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy Pogoń Siedlce a Motor Lublin.

Gole strzelali: M. Zebrakowski 39' 0-1 M. Wichtowski 79' 1-1 C. Bujalski 83' 2-1

Żółte kartki Pogoń Siedlce: Marcinho 24' D. Szuprytowski 38' C. Demianiuk 90'

Żółte kartki Motor Lublin: L. Jagodzinski 46' K. Rozmus 82' E. Yohannes Kahsay 90'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Pogoń Siedlce stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Motor Lublin podejmie Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Polonia Środa.

Oddani fani piłki nożnej śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Marcinho L. Jagodzinski raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki między drużynami piłkarskimi są niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, iż zmagania nudzą. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Pogoń Siedlce oraz Motor Lublin oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion ROSRRiT.