Spotkanie Motor Lublin vs Stomil Olsztyn na obiekcie Arena Lublin: końcowy wynik 1-0

Motor Lublin vs Stomil Olsztyn, wynik 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Motor Lublin i Stomil Olsztyn zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-08-20 16:00 na stadionie Arena Lublin odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin oraz Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: L. Jagodzinski 50' 1-0

Żółte kartki Motor Lublin: P. Kusinski 58' P. Ceglarz 59' S. Rudol 76'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: D. Kalisz 21' M. Karlikowski 48' F. Wojcik 52'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Motor Lublin zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Polonia Środa oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Pogoń Siedlce.

Wierni fani śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak P. Kusinski D. Kalisz systematycznie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często trafiamy na zapadające w pamięć bramki czy asysty, nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między drużynami ligowymi okazują się bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych,oglądać spotkania sportowe lubianej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Motor Lublin i Stomil Olsztyn jak ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Arena Lublin.