Mecz Śląsk Wrocław II - Motor Lublin zakończony wynikiem 1-1

Śląsk Wrocław II - Motor Lublin 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Śląsk Wrocław II i Motor Lublin zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-08-27 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Motor Lublin.

Gole strzelali: M. Szmigiel 9' 1-0 E. Yohannes Kahsay 69' 1-1

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: Y. Matsenko 61' M. Stawny 80'

Żółte kartki Motor Lublin: L. Jagodzinski 28' M. Zebrakowski 29' F. Wojcik 46' S. Rudol 63' E. Yohannes Kahsay 81'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Śląsk Wrocław II stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Motor Lublin z Polonia Środa. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Y. Matsenko L. Jagodzinski nieprzerwanie sprawiają własnym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, idealne asysty oraz bramki dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami bywają bardzo zażarte, nie często okazuje się, że są to zmagania nużące. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Śląsk Wrocław II i Motor Lublin w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Oporowska.