Mecz Motor Lublin vs Znicz Pruszków zakończony wynikiem 0-0

Motor Lublin vs Znicz Pruszków zakończony wynikiem 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Motor Lublin a Znicz Pruszków zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-09-04 11:00 na stadionie Arena Lublin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 9 pomiędzy Motor Lublin a Znicz Pruszków.

Gole strzelali:

Żółte kartki Motor Lublin: L. Jagodzinski 69'

Żółte kartki Znicz Pruszków: P. Czarnowski 45' D. Yukhymovych 72' M. Mozdzen 90'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Motor Lublin zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków a Znicz Pruszków zmierzy się z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz Stomil Olsztyn.

Liczni kibice z zapałem śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo L. Jagodzinski P. Czarnowski raz za razem zaserwowały fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe walki pomiędzy graczami są bardzo zażarte, rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Systematycznie zdarzają się bezwzględne faule, idealne bramki i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Motor Lublin oraz Znicz Pruszków jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Arena Lublin.