Mecz pomiędzy Lech Poznań II i Motor Lublin zakończony wynikiem 2-0 dnia 2022-09-10 13:00

Lech Poznań II - Motor Lublin, wynik 2-0. W dniu 2022-09-10 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Amiki Wronki rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 10 pomiędzy Lech Poznań II a Motor Lublin.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Lech Poznań II i Motor Lublin wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: F. Wilak 59' 1-0 J. Antczak 84' 2-0

Żółte kartki Lech Poznań II:

Żółte kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Główny sędzia spotkania - M. Jenda. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznań II stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Motor Lublin z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Siarka Tarnobrzeg.

Liczni fani śledzą starcia w lidze II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak raz za razem zapewniły fantastycznym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Walki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że potyczki nas nudzą. Natrafiamy na przepiękne bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać spotkania sportowe popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Lech Poznań II i Motor Lublin jak ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.