Mecz Garbarnia Kraków vs Motor Lublin, wynik 2-2

Garbarnia Kraków vs Motor Lublin wynik 2-2. W dniu 2022-07-17 11:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 1 pomiędzy Garbarnia Kraków a Motor Lublin.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Garbarnia Kraków a Motor Lublin wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: D. Nakrošius 9' 0-1 A. Żak 28' 1-1 P. Ceglarz 32' 1-2 A. Żak 67' 2-2

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Kardas 31' K. Kuczak 76' A. Zak 89'

Żółte kartki Motor Lublin: J. Staszak 20' M. Zebrakowski 48' J. Staszak 74' P. Kusinski 86'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Motor Lublin: J. Staszak 74'

Główny arbiter meczu to D. Gawęcki. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Garbarnia Kraków zmierzy się już z Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Polonia Warszawa a Motor Lublin zmierzy się z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg.

Wierni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Mocne futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak M. Kardas J. Staszak częstokroć zagwarantowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych przeżyć. Walki pomiędzy drużynami są niezwykle zajadłe, nie często okazuje się, że są to zmagania statyczne. Bardzo często zdarzają się ostre faule, przechodzące do historii gole oraz asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East. Udział takich popularnych zespołów jak Garbarnia Kraków i Motor Lublin z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.