Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg, wynik meczu 0-0

Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg, wynik 0-0. Dnia 2022-10-01 15:00 na stadionie Arena Lublin odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 13. Zmierzyły się Motor Lublin i Siarka Tarnobrzeg.

Po pierwszej połowie meczu między Motor Lublin a Siarka Tarnobrzeg wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Motor Lublin: W. Reiman 73' M. Wyjadlowski 84'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: M. Stefanik 51' M. Bierzalo 90' M. Tyl 90'

Czerwone kartki Motor Lublin: S. Rudol 73'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Motor Lublin stawi czoła Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Zaglebie Lubin a Siarka Tarnobrzeg z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn.

Mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak W. Reiman M. Stefanik nieprzerwanie gwarantują wspaniałym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na bezwzględne faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, spektakularne asysty i gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami futbolowymi zdarzają się nader zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, że są to spotkania nie warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich orazoglądać spotkania sportowe lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Motor Lublin oraz Siarka Tarnobrzeg i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Arena Lublin.