Spotkanie Radunia Stężyca - Motor Lublin, wynik 1-1

Radunia Stężyca - Motor Lublin zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między Radunia Stężyca oraz Motor Lublin wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-10-09 12:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Radunia Stężyca a Motor Lublin.

Gole strzelali: P. Ceglarz 50' 0-1 J. Surdykowski 55' 1-1

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Straus 41' J. Surdykowski 80' E. Sobkow 90'

Żółte kartki Motor Lublin: P. Szarek 24' M. Gasior 90'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Główny sędzia meczu - P. Idzik. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Radunia Stężyca stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Motor Lublin z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Zagłębie Lubin II.

W dobie dzisiejszych czasów fani z zaangażowaniem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Składające się z zdolnych zawodników piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak J. Straus P. Szarek raz za razem zapewniły wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Zmagania między graczami okazują się zajadłe, nie często zdarza się, iż są to potyczki nudne. Zachęcamy, żeby przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Radunia Stężyca oraz Motor Lublin z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.