Mecz Motor Lublin kontra Kotwica Kołobrzeg zakończony wynikiem 3-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Motor Lublin i Kotwica Kołobrzeg zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2022-10-15 15:00 na stadionie Arena Lublin rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin oraz Kotwica Kołobrzeg.

Gole strzelali: P. Szarek 2' 1-0 G. Goncerz 54' 1-1 R. Król 73' 2-1 E. Kahsay 82' 3-1

Żółte kartki Motor Lublin: F. Wojcik 12' M. Gasior 14' E. Yohannes Kahsay 83' W. Reiman 90'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: G. Goncerz 14' D. Kostkowski 74' S. Szczytniewski 81'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Szypula. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Motor Lublin zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa a Kotwica Kołobrzeg podejmie Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz Stomil Olsztyn.

Dzisiaj liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak F. Wojcik G. Goncerz raz za razem zagwarantowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się nader zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż potyczki nie są interesujące. Stale trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Motor Lublin i Kotwica Kołobrzeg i ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Arena Lublin.