Zagłębie Lubin II - Motor Lublin, wynik spotkania 0-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zagłębie Lubin II i Motor Lublin wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-10-22 12:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Zagłębie Lubin II oraz Motor Lublin.

Gole strzelali: R. Król 35' 0-1 R. Król 90' 0-2

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: S. Karasinski 26' S. Karasinski 28' D. Pakulski 86' K. Sochan 89'

Żółte kartki Motor Lublin: W. Reiman 62' A. Najemski 67'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II: S. Karasinski 28'

Główny sędzia meczu to S. Łężny. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Zagłębie Lubin II zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Motor Lublin z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków oraz Wisla Krakow.

W dobie dzisiejszych czasów fani śledzą interesujące potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. S. Karasinski W. Reiman nierzadko zapewniły swoim fanom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż potyczki nie są warte uwagi. Zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Zagłębie Lubin II i Motor Lublin i ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.