Na stadionie Arena Lublin miało miejsce spotkanie Motor Lublin vs Polonia Warszawa: końcowy wynik 0-1

Pierwsza część spotkania między Motor Lublin a Polonia Warszawa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-10-29 15:00 na stadionie Arena Lublin odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 17 pomiędzy Motor Lublin a Polonia Warszawa.

Gole strzelali: M. Kluska 69' 0-1

Żółte kartki Motor Lublin: M. Gasior 58' J. Szuta 70' K. Wojtkowski 85'

Żółte kartki Polonia Warszawa: M. Kluska 75' A. Pazio 88'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny sędzia spotkania - A. Różycki. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Motor Lublin stawi czoła Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Polonia Warszawa z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn.

Dzisiaj wierni kibice śledzą starcia ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze jak M. Gasior M. Kluska raz za razem zaserwowały wyborowym fanom wiele wrażeń. Walki między drużynami są zażarte, rzadko okazuje się jednoznacznie, że potyczki nudzą fana. Systematycznie trafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Motor Lublin oraz Polonia Warszawa z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Arena Lublin.