Na stadionie Arena Lublin odbyło się spotkanie pomiędzy Motor Lublin i Garbarnia Kraków - 3-0

Motor Lublin vs Garbarnia Kraków, wynik 3-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Motor Lublin a Garbarnia Kraków zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-11-05 16:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Motor Lublin a Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: A. Żak 67' 1-0 J. Staszak 83' 2-0 M. Kosior 87' 3-0

Żółte kartki Motor Lublin: E. Yohannes Kahsay 72'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: K. Dziedzic 42' A. Dziedzic 79' A. Dziedzic 82'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków: A. Dziedzic 82'

Sędzią głównym tego spotkania był M. Jenda. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Motor Lublin stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice natomiast Garbarnia Kraków z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn.

Liczna grupa kibiców śledzi bardzo interesujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak E. Yohannes Kahsay K. Dziedzic raz za razem serwują kapitalnym sympatykom wiele wrażeń. Stale zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, wyjątkowe asysty i bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki usypiające. Dlatego więc warto przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Motor Lublin oraz Garbarnia Kraków w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Arena Lublin.