Motor Lublin kontra Górnik Polkowice, wynik spotkania: 3-1

Dnia 2023-02-24 17:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 20. Zmierzyły się Motor Lublin i Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu między Motor Lublin a Górnik Polkowice zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: R. Karmelita 12' 0-1 K. Wełniak 16' 1-1 J. Lis 79' 2-1 B. Zbiciak 82' 3-1

Żółte kartki Motor Lublin: M. Kosior 22' W. Reiman 45' S. Rudol 59'

Żółte kartki Górnik Polkowice: J. Kuzma 68' 86' D. Burka 89'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny arbiter meczu to P. Szypula. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Motor Lublin zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Kalisz natomiast Górnik Polkowice z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn.

Coraz częściej oddani kibice futbolu z dużym zapałem śledzą ekscytujące starcia w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. M. Kosior J. Kuzma wielokrotnie serwują własnym stałym kibicom wiele emocji. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, wspaniałe bramki oraz asysty dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, iż potyczki nas męczą. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Motor Lublin i Górnik Polkowice w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Arena Lublin.

Sprawdź ten link i przeczytaj więcej o temacie aktywności sportowej!