Mecz Motor Lublin kontra Jastrzębie, wynik końcowy 2-1

Dnia 2023-03-05 16:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin oraz Jastrzębie.

Pierwsza połowa meczu między Motor Lublin oraz Jastrzębie zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: M. Rybicki 17' 1-0 D. Stanclik 31' 1-1 S. Rudol 47' 2-1

Żółte kartki Motor Lublin: J. Lis 22' B. Zbiciak 44' K. Welniak 56' R. Krol 90'

Żółte kartki Jastrzębie: Y. Zakharchenko 14' S. Golak 23' D. Klimkiewicz 37' P. Lech 81' R. Vaz 90'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Motor Lublin stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Jastrzębie z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Radunia Stężyca.

Wielu fanów śledzi niezwykle interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Składające się z utalentowanych napastników oraz obrońców futbolowe zespoły oraz piłkarze jak J. Lis Y. Zakharchenko wielokrotnie zapewniają pierwszorzędnym kibicom mnóstwo emocji. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje na faul zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to spotkania mało interesujące. Warto więc śledzić mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Motor Lublin oraz Jastrzębie i ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Arena Lublin.