Motor Lublin vs Pogoń Siedlce, wynik spotkania: 4-1

Motor Lublin vs Pogoń Siedlce, wynik 4-1. Dnia 2023-03-18 16:00 na stadionie Arena Lublin odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin i Pogoń Siedlce.

Po pierwszej połowie meczu między Motor Lublin a Pogoń Siedlce wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: A. Najemski 60' 1-0 K. Wełniak 63' 2-0 Marcinho 67' 2-1 R. Król 84' 3-1 M. Król 90' 4-1

Żółte kartki Motor Lublin: S. Rudol 49' M. Kosior 75'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: B. Wicenciak 62' P. Misiak 71'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Motor Lublin zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków a Pogoń Siedlce zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Kalisz.

Dzisiaj liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą interesujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Złożone z uzdolnionych graczy piłkarskie drużyny i piłkarze jak S. Rudol B. Wicenciak raz za razem zagwarantowały wyśmienitym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Często zdarzają się wyśmienite bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między graczami ligowymi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, że spotkania przynudzają. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Motor Lublin oraz Pogoń Siedlce z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Arena Lublin.