Mecz Stomil Olsztyn - Motor Lublin zakończony wynikiem 2-1 dnia 2023-03-26 13:00

Stomil Olsztyn - Motor Lublin, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn oraz Motor Lublin wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-03-26 13:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn i Motor Lublin.

Gole strzelali: H. Krawczun 26' 1-0 I. Kośmicki 79' 2-0 R. Król 86' 2-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn:

Żółte kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Lizak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stomil Olsztyn zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Śląsk Wrocław II a Motor Lublin z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą fascynujące potyczki w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Obserwujemy niezwykłe gole oraz asysty, nieczyste faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, iż są to mecze nużące. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East. Stomil Olsztyn oraz Motor Lublin i ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion OSiR.