Na stadionie Stadion Znicza dnia 2023-04-08 12:45 odbył się mecz Znicz Pruszków kontra Motor Lublin zakończony wynikiem 1-2

Znicz Pruszków kontra Motor Lublin zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Znicz Pruszków i Motor Lublin wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-04-08 12:45 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 26 pomiędzy Znicz Pruszków a Motor Lublin.

Gole strzelali: M. Król 38' 0-1 M. Grudziński 67' 1-1 F. Wójcik 83' 1-2

Żółte kartki Znicz Pruszków:

Żółte kartki Motor Lublin: B. Zbiciak 35' M. Gasior 42' M. Gasior 45' F. Luberecki 62' M. Cichocki 71'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Motor Lublin: M. Gasior 45'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Idzik. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Znicz Pruszków zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn a Motor Lublin podejmie Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Hutnik Kraków.

Bardzo często oddani kibice śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak B. Zbiciak nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym fanom wiele wspaniałych wrażeń. Często zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zażarte, nie często zdarza się definitywnie, iż widowiska męczą. Z tego powodu warto śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Znicz Pruszków i Motor Lublin z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Znicza.