Motor Lublin kontra Lech Poznań II, wynik spotkania: 5-1

W dniu 2023-04-16 15:00 na stadionie Arena Lublin rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 27 pomiędzy Motor Lublin a Lech Poznań II.

Pierwsza połowa meczu między Motor Lublin oraz Lech Poznań II zakończyła się 3-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-1.

Gole strzelali: K. Sanocki 8' 0-1 R. Krol 30' 1-1 K. Welniak 41' 2-1 J. Staszak 43' 3-1 P. Ceglarz 87' 4-1 R. Krol 90' 5-1

Żółte kartki Motor Lublin: K. Wojtkowski 50' P. Szarek 83'

Żółte kartki Lech Poznań II: K. Kukulka 26' T. Cywka 73' P. Gogol 82'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Motor Lublin stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg. Kolejno natomiast Lech Poznań II z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz Stomil Olsztyn.

Coraz częściej zauważamy, że fani z zapałem śledzą ekscytujące poczynania w lidze II Liga - East. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak K. Wojtkowski K. Kukulka nierzadko zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Często obserwujemy bezlitosne faule, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające niesamowite przeżycia z meczu. Potyczki między zawodnikami ligowymi są zajadłe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to spotkania drętwe. To też warto śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Motor Lublin oraz Lech Poznań II jak ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Arena Lublin.