Mecz Motor Lublin vs Hutnik Kraków dnia 2023-04-30 12:45: wynik 1-1

Motor Lublin vs Hutnik Kraków 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Motor Lublin i Hutnik Kraków wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-04-30 12:45 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 29 pomiędzy Motor Lublin a Hutnik Kraków.

Gole strzelali: K. Welniak 29' 1-0 K. Glogowski 76' 1-1

Żółte kartki Motor Lublin: M. Gasior 90'

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 83' M. Wrobel 90'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Motor Lublin zmierzy się już z Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn.

Coraz częściej wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi fascynujące starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak M. Gasior D. Zawadzki raz za razem zaserwowały wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Niesamowite potyczki między drużynami ligowymi zdarzają się niezwykle zagorzałe, rzadko zdarza się, iż są to mecze usypiające. Ustawicznie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Motor Lublin i Hutnik Kraków i ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Arena Lublin.