Mecz pomiędzy Siarka Tarnobrzeg oraz Motor Lublin zakończony wynikiem 0-2 dnia 2023-05-06 15:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła

Siarka Tarnobrzeg vs Motor Lublin, wynik końcowy 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Siarka Tarnobrzeg oraz Motor Lublin wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2023-05-06 15:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Siarka Tarnobrzeg oraz Motor Lublin.

Gole strzelali: S. Rudol 5' 0-1 J. Lis 59' 0-2

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Cichon 13' K. Cichon 45' W. Muzyk 51' P. Kwasniewski 72'

Żółte kartki Motor Lublin: S. Rudol 75'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Cichon 45'

Główny sędzia spotkania - . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Siarka Tarnobrzeg stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Motor Lublin podejmie Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani futbolu śledzą starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Złożone z uzdolnionych obrońców oraz napastników zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak K. Cichon S. Rudol częstokroć zagwarantowały wyborowym sympatykom mnóstwo wrażeń. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to widowiska nie warte uwagi. Obserwujemy przechodzące do historii asysty oraz gole, nieczyste sytuacje na faul zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego powodu warto śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Siarka Tarnobrzeg oraz Motor Lublin z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.