Na stadionie Arena Lublin dnia 2023-05-13 15:00 miało miejsce spotkanie między Motor Lublin i Radunia Stężyca: 3-1

Motor Lublin vs Radunia Stężyca 3-1. Dnia 2023-05-13 15:00 na stadionie Arena Lublin odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 31 pomiędzy Motor Lublin a Radunia Stężyca.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Motor Lublin i Radunia Stężyca wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: M. Krol 10' 1-0 P. Ceglarz 29' 2-0 K. Welniak 76' 3-0 Eduardo 79' 3-1

Żółte kartki Motor Lublin: M. Rybicki 86'

Żółte kartki Radunia Stężyca: Eduardo 18' B. Zynek 53' W. Luczak 63' S. Deja 66'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Główny sędzia meczu - . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Motor Lublin stanie naprzeciw Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Radunia Stężyca podejmie Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn.

Wielu fanów śledzi ekscytujące poczynania w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak M. Rybicki Eduardo raz za razem serwują wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Często obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, niezwykłe asysty oraz bramki gwarantujące smaczku całemu widowisku. Potyczki między piłkarzami z ligi są bardzo zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, że zmagania przynudzają. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi II Liga - East. Motor Lublin i Radunia Stężyca oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Arena Lublin.