Kotwica Kołobrzeg - Motor Lublin, wynik spotkania: 0-0

Pierwsza połowa meczu między Kotwica Kołobrzeg oraz Motor Lublin zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-05-19 16:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Kotwica Kołobrzeg i Motor Lublin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: K. Bartos 45' J. Soljic 61' T. Kaczmarek 65' M. Kozajda 69' M. Cywinski 86'

Żółte kartki Motor Lublin: M. Krol 42' K. Welniak 63' M. Gasior 79'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny arbiter meczu - D. Kos. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Zagłębie Lubin II a Motor Lublin podejmie Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak K. Bartos M. Krol wielokrotnie serwują wyśmienitym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Trafiamy na brutalne sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe zmagania między piłkarzami bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że są to zmagania mało interesujące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie ligi II Liga - East i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Kotwica Kołobrzeg oraz Motor Lublin jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.