Motor Lublin - Zagłębie Lubin II, wynik spotkania - 2-0

Motor Lublin - Zagłębie Lubin II 2-0. W dniu 2023-05-27 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 33 pomiędzy Motor Lublin a Zagłębie Lubin II.

Pierwsza część spotkania między Motor Lublin a Zagłębie Lubin II zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: J. Lis 14' 1-0 W. Reiman 64' 2-0

Żółte kartki Motor Lublin: P. Szarek 20' P. Szarek 24' F. Luberecki 31'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: M. Kizyma 22' M. Bogacz 67' S. Karasinski 69'

Czerwone kartki Motor Lublin: P. Szarek 24'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Główny sędzia meczu - D. Gawęcki. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Motor Lublin zmierzy się już z Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Kalisz i . Kolejno natomiast Zagłębie Lubin II podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu fanów futbolu śledzi fascynujące starcia ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. P. Szarek M. Kizyma nieustannie gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite zmagania między zawodnikami ligowymi są zaciekłe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to widowiska nudne. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule, niezwykłe asysty i gole, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, oglądać spotkania sportowe popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Motor Lublin oraz Zagłębie Lubin II i ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Arena Lublin.