Polonia Warszawa - Motor Lublin, wynik meczu: 1-1

Polonia Warszawa - Motor Lublin 1-1. Dnia 2023-06-04 16:00 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Polonia Warszawa oraz Motor Lublin.

Po pierwszej połowie meczu między Polonia Warszawa a Motor Lublin wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: P. Tomczyk 75' 1-0 R. Krol 90' 1-1

Żółte kartki Polonia Warszawa: K. Koton 9' T. Welna 32'

Żółte kartki Motor Lublin: K. Wojtkowski 39' M. Krol 71' D. Kasprzyk 72'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Polonia Warszawa stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Motor Lublin podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani fani futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak K. Koton K. Wojtkowski nierzadko zagwarantowały kapitalnym kibicom wiele pozytywnych wrażeń. Cieszące oko zmagania między zawodnikami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że widowiska przynudzają. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, przechodzące do historii asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Polonia Warszawa i Motor Lublin z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.