Dnia 2021-09-25 11:00 na obiekcie Stadion Miejski miał miejsce mecz pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki i Motor Lublin - 1-1

Pogoń Grod. Mazowiecki vs Motor Lublin, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Motor Lublin wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2021-09-25 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Grod. Mazowiecki i Motor Lublin.

Gole strzelali: J. F. Sarmiento 7' 1-0 M. Fidziukiewicz 78' 1-1

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: M. Zimmer 30' J. Kolaczek 85'

Żółte kartki Motor Lublin: P. Kusinski 55' W. Blyszko 62' P. Ceglarz 88'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogoń Grod. Mazowiecki stawi czoła Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Motor Lublin z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą starcia w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak M. Zimmer P. Kusinski nieustannie serwują kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy graczami ligowymi są zajadłe, rzadko zdarza się koniec końców, iż są to widowiska drętwe. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, wspaniałe asysty i bramki, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Pogoń Grod. Mazowiecki i Motor Lublin w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.