Spotkanie Miedz Legnica vs Motor Lublin zakończone wynikiem 2-0 dnia 2024-04-21 13:00 na obiekcie Stadion im. Orła Białego

Wczorajszy mecz pomiędzy Miedzią Legnica a Motorem Lublin w ramach 28. kolejki I ligi zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie im. Orła Białego, było pełne emocji i dynamicznej gry. Miedź Legnica kontrolowała przebieg meczu od pierwszego gwizdka, zdobywając prowadzenie jeszcze przed przerwą. Motor Lublin starał się odwrócić losy spotkania, ale nie zdołał pokonać dobrze zorganizowanej obrony rywali.

Mecz pomiędzy drużynami: Miedz Legnica vs. Motor Lublin

Wynik końcowy: 2-0

Wynik do przerwy: 1-0

Data i godzina meczu: 21 kwietnia 2024, godzina 13:00

Liga: I Liga

Kolejka: 28

Miejsce rozgrywki: Stadion im. Orła Białego

Sprawozdanie z meczu:

Zapraszamy na relację live z meczu pomiędzy Miedzią Legnica a Motorem Lublin, który odbył się na malowniczym Stadionie im. Orła Białego. Mecz zapowiadał się emocjonująco, a kibice obu drużyn liczyli na widowiskowe starcie.

1' - Początek meczu! Motor Lublin rozpoczyna spotkanie od środka, ale już po chwili Miedź Legnica udaje się przejąć kontrolę nad piłką.

3' - GOOOL! Miedź Legnica wychodzi na prowadzenie! R. Hoogenhout strzela bramkę po ładnym podaniu od kolegi, 1-0 dla gospodarzy!

45' - Sędzia kończy pierwszą połowę. Wynik na tablicy wynosi 1-0 dla Miedzi Legnica.

66' - GOOOL! Kolejna bramka dla Miedzi! Tym razem to N. Mijuskovic podwyższa prowadzenie na 2-0, sprawiając, że kibice oszaleli z radości!

76' - ŻÓŁTA KARTKA dla gospodarzy! A. Niewulis otrzymuje kartonik od sędziego.

78' - Kolejna ŻÓŁTA KARTKA dla Miedzi Legnica! Tym razem kartonik dostaje I. Kaczmarski.

88' - Czerwona kartka dla Motoru Lublin! F. Luberecki opuszcza boisko po czerwonym kartoniku.

Koniec meczu. Miedź Legnica pokonuje Motor Lublin 2-0. Gospodarze zdobywają cenne trzy punkty na swoim stadionie, a kibice są zachwyceni grą swoich ulubieńców.

Po zakończonym spotkaniu atmosfera na Stadionie im. Orła Białego była niesamowita. Fani Miedzi cieszyli się z zwycięstwa swojej drużyny, a zawodnicy byli pełni uśmiechu po udanym występie. Motor Lublin natomiast opuszcza boisko z przegraną, ale z determinacją na przyszłe spotkania.

Następne mecze Miedzi Legnica to starcia z Wisłą Płock, Zniczem Pruszków oraz Resovią Rzeszów. Z kolei Motor Lublin zmierzy się z Chrobrym Głogów, Odrą Opole i ponownie z Wisłą Płock. Mecz z pewnością dostarczył wielu emocji i niezapomnianych chwil dla kibiców obu drużyn.