Spotkanie między Radunia Stężyca oraz Motor Lublin zakończone wynikiem 3-0 dnia 2021-11-07 12:00

Pierwsza połowa meczu między Radunia Stężyca a Motor Lublin zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2021-11-07 12:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca oraz Motor Lublin.

Gole strzelali: D. Szuprytowski 23' 1-0 D. Szuprytowski 44' 2-0 D. Retlewski 86' 3-0

Żółte kartki Radunia Stężyca: S. Deja 13'

Żółte kartki Motor Lublin: P. Kusinski 21' T. Swedrowski 84'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Radunia Stężyca stanie naprzeciw Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II oraz Garbarnia Kraków natomiast Motor Lublin zmierzy się z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice z entuzjazmem śledzą ciekawe starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Mocne piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak S. Deja P. Kusinski często gwarantują fantastycznym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Zmagania między graczami są bardzo zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że są to mecze drętwe. Zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule dodające niesamowite przeżycia z meczu. Zachęcamy, aby przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Radunia Stężyca oraz Motor Lublin jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.