Mecz Motor Lublin vs Wisla Krakow, wynik końcowy 1-4

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Motor Lublin i Wisla Krakow wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

W dniu 2023-09-23 15:30 na stadionie Arena Lublin rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin i Wisla Krakow.

Gole strzelali: A. Najemski 22' 0-1 Ángel Rodado 29' 0-2 Ángel Rodado 63' 0-3 A. Najemski 74' 1-3 Goku Román 90' 1-4

Żółte kartki Motor Lublin: R. Krol 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: A. Rodado 18' M. Carbo 45' V. Basha 83' J. Alfaro 87' Goku 90'

Czerwone kartki Motor Lublin: B. Wolski 90' K. Wojtkowski 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow: D. Junca 90'

Główny sędzia spotkania to T. Kwiatkowski. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Motor Lublin stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Znicz Pruszków.

Liczni fani śledzą pasjonujące poczynania ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak R. Krol A. Rodado systematycznie serwują swoim miłośnikom piłki nożnej wiele niezapomnianych wrażeń. Zmagania między piłkarzami zdarzają się bardzo zajadłe, nie często bywa, że spotkania nie są warte uwagi. Systematycznie obserwujemy wyjątkowe gole i asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich i oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich legendarnych drużyn jak Motor Lublin i Wisla Krakow z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Arena Lublin.